O nas
lekarze
lek. med.
Beata Jasińska
dr n. med.
Małgorzata Klimek
lek.
Malwina Horoszko-Antonowicz
Lekarz Malwina Horoszko-Antonowicz- diabetolog, internista, balneolog, prawie 30 lat doświadczenia w lecznictwie szpitalnym i ambulatoryjnym.
Specjalista diabetologii, specjalista chorób wewnętrznych, specjalista balneologii i medycyny fizykalnej.
Doświadczenie zawodowe:
– Oddział Chorób Wewnętrznych Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie,
– Oddział Rehabilitacji Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie,
– poradnia diabetologiczna,
– Centrum Leczenia Otyłości,
– gabinet diabetologii Centrum Medycznego Medicover,
– gabinet internistyczny Centrum Medycznego Luxmed.
Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny).
Obszary zainteresowań zawodowych:
– nowoczesne metody leczenia cukrzycy i otyłości,
– prewencja i leczenie chorób cywilizacyjnych,
– medycyna stylu życia.
Zapraszam na konsultacje.
Małgorzata Klimek – pediatra lekarz rehabilitacji medycznej
Dyplom lekarza Akademii Medycznej w Krakowie.
Od 1985 roku pracuje w Klinice Chorób Dzieci Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.
Specjalizuje się we wczesnej diagnostyce, kompleksowym leczeniu i obserwacji dzieci z ryzykiem zaburzonego rozwoju oraz urodzonych przedwcześnie.
Ukończone kursy:
Terapia metodą NDT-Bobath dla lekarzy,
Wczesna diagnostyka metodą Test of Infant Motor Performance (TIMP),
Diagnostyka według Skali Oceny Zachowania Noworodka NBAS (The Neonatal Behavioral Assessment Scale).
Beata Jasińska – pediatra i neurolog dziecięcy
Dyplom lekarza Akademii Medycznej w Krakowie,
Ukończone studia podyplomowe Podstawy oddziaływań terapeutycznych w wieku rozwojowym na Uniwersytecie Jagiellońskim (2011).
Od ukończenia Akademii Medycznej pracuje na Oddziale Neuroinfekcji i Neurologii Dziecięcej Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II. Zajmuje się wszystkimi problemami nuerologicznymi u dzieci.
rehabilitacja
mgr
Mateusz Kępka
mgr
Julian Kosiba
mgr
Romana Lewińska
Renata Mirtyńska
mgr
Karolina Bytnar-Grzyb
mgr
Agnieszka Godek
mgr
Gabriela Bochenek
mgr
Karolina Rak
mgr
Mariusz Fil
Trenerka medyczna
mgr Katarzyna Kucharska
mgr
Gabriela Siwiec
mgr
Sabina Adamczyk
mgr
Marcelina Pałka
Jestem absolwentką fizjoterapii krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Od trzech lat pracuję z Pacjentem, w tym od dwóch lat z dziećmi i młodzieżą. Stale podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach i kończąc obecnie studia podyplomowe. W pracy posługuję się między innymi metodą NDT-Bobath i terapią neurorozwojową.
Zapraszam do gabinetu!
Jestem magistrem fizjoterapii z kilkunastoletnim doświadczeniem i dyplomowaną osteopatką. Akademię Osteopatii ukończyłam w 2020 roku. Pracuję zarówno z osobami dorosłymi, jak i z dziećmi. Fundamentem mojej codziennej pracy są techniki osteopatyczne, za pomocą których dążę do zlikwidowania zaburzeń i napięć w ciele pacjentów, którzy przychodzą do gabinetu. Metody, z których korzystam wspomagają rozwój organizmu oraz pozwalają na regulację czynności układu mięśniowo-szkieletowego, krążeniowego, nerwowego, a nawet hormonalnego.
W swoją pracę wkładam pełne zaangażowanie, bo nie ma większej satysfakcji niż skuteczna pomoc. Stale podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności praktyczne podczas szkoleń z zakresu osteopatii, fizjoterapii ortopedycznej oraz szeroko pojętej terapii manualnej.
Zapraszam do współpracy!
Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz pasjonatką ruchu i zdrowego stylu życia. Moje doświadczenie zawodowe obejmowało współpracę z Akademią Bramkarską. Ta współpraca pozwoliła mi zrozumieć specyfikę i wymagania sportowców, a także doskonalić umiejętności w dziedzinie fizjoterapii sportowej oraz ortopedycznej. Na co dzień pracuje z osobami w każdym wieku. Są to osoby zmagające się z bólem różnego pochodzenia oraz po urazach.
W swojej codziennej pracy, dzięki ukończonym kursom z pracy na tkankach miękkich wykorzystuję różnorodne techniki, które pomagają w redukcji bólu mięśniowego, poprawiają elastyczność i przyspieszają procesy gojenia się tkanek. Dodatkowo ukończyłam kurs PDTR, który charakteryzuje się holistyczną diagnostyką, czyli całościowym badaniu pacjenta.
Do zobaczenia w gabinecie!
Jestem absolwentką fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.
W swojej pracy działam przede wszystkim poprzez terapie ruchową. Pomagam uwolnić się od dolegliwości bólowych i przywrócić prawidłową funkcję aparatu ruchowego osobom, po urazach, zabiegach ortopedycznych oraz sportowcom. Stawiam nacisk na edukację pacjenta oraz jego czynne zaangażowanie w proces rehabilitacji.
Stale pogłębiam swoją wiedzę poprzez liczne szkolenia i kursy.
FIZJOTERAPEUTA
Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.
Od ponad 11 lat pracuje jako Fizjoterapeuta. Specjalizuje się w pomocy pacjentom z dolegliwościami ortopedycznymi i kontuzjami sportowymi. Doświadczenie terapeutyczne potrzebne do pracy z najbardziej wymagającymi pacjentami zbierałem w klinikach ortopedycznych i klubach sportowych.
W swojej pracy wykorzystuję terapię manualną, techniki chiropraktyczne, techniki przeciwobrzękowe, igłoterapię, fale uderzeniową oraz usprawnianie ćwiczeniami. Dobór możliwości leczenia jest znacznie większy. Wszystko w zależności od stanu i oczekiwań pacjenta.
Swoją wiedzę wykorzystuje też w wolnym czasie. Lata spędzone na siłowni zaowocowały uprawnieniami trenera personalnego oraz instruktora siłowni. Pogłębiłem też temat kontuzji na „własnej skórze”. Obecnie zamieniłem siłownię na buty do biegania i pracuje nad poprawieniem czasu w półmaratonie.
FIZJOTERAPEUTA
„Rób małe rzeczy z wielką miłością.”
Karolina jest absolwentką fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Ukończyła integracyjną szkołę masażu klasycznego. Od 11 lat pomaga pacjentom ortopedycznym oraz pracuje z obrzękami i bliznami. Szczególnie pasjonuje się dolegliwościami związanymi z kręgosłupem.
Karolina uczestniczyła w wielu szkoleniach z zakresu terapii tkanek miękkich. Ponadto ukończyła kursy z igłoterapii suchej, Kinesiotapingu, terapii blizn oraz PNF.
Stale rozwija swoje umiejętności w zakresie terapii manualnej.
W codziennej pracy stawia na samodzielność pacjenta oraz współpracę z nim w dążeniu do wspólnie wyznaczonych celów.
FIZJOTERAPEUTA
Jestem absolwentką kierunku fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Pracuję w zawodzie od 15 lat i specjalizuję się w rehabilitacji neurologicznej, pediatrycznej oraz w wodzie. Na co dzień prowadzę zajęcia w szkole pływania dzieci i niemowląt, oraz terapie w przedszkolu specjalnym w Centrum Maltańskim. W codziennej pracy kieruję się wiedzą, doświadczeniem i otwartością. Zależy mi na wzajemnym zrozumieniu, szacunku i zaufaniu moich pacjentów tak, aby zrealizować ich cele. Terapię dzieci opieram na życzliwej relacji i dobrej zabawie. Aby skutecznie pomóc moim podopiecznym, łączę wiele metod terapeutycznych. Są to m.in. PNF, IBITA BOBATH, HALLWICK, WATSU oraz masaż leczniczy. Wykorzystuję również wiedzę zdobytą podczas licznych szkoleń takich jak: „Podstawy integracji sensorycznej i ocena dziecka w metodzie SI”, „Zrozumieć udar” lub „Holistyczna terapia dzieci i młodzieży z zaburzeniami lękowymi.”
W wolnym czasie z radością pływam, biegam i chodzę po górach. Ponadto jestem miłośniczką teatru, dobrej literatury oraz języka włoskiego, którego obecnie się uczę.
Serdecznie zapraszam do współpracy!
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku fizjoterapia.
W pracy specjalizuje się głownie w rehabilitacji ortopedycznej i pourazowej, a także w terapii uroginekologicznej. Jestem certyfikowanym terapeutą manualnym. W pracy z pacjentem szczególna uwagę zwracam na dobra diagnostykę, a także odpowiednio dobrany plan terapeutyczny. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w różnych kursach doszkalających, a także konferencjach naukowych.
Kursy:
- Anatomia palpacyjna
- Fizjoterapia w nietrzymaniu moczu i obniżeniu narządów miednicy mniejszej.
- Terapia manualna według standardów IFOMPT „Dysfunkcje Górnego szyjnego odcinka kręgosłupa”
- Terapia manualna według standardów IFOMPT „ Dysfunkcji szyjnego odcinka kręgosłupa i kończyny górnej”
- Terapia manualna według standardów IFOMPT „LPDII Dysfunkcje regionu miednicy i kończyny dolnej”
- Masaż̇ tkanek głębokich z rozluźnianiem mięśniowo powięziowym z anatomia palpacyjną
- IBITA Bobath dla dorosłych
- Terapia manualna według standardów IFOMPT „LPDI Dysfunkcje odcinka lędźwiowego i kończyny dolnej
- Terapia manualna według standardów IFOMPT „Dysfunkcje piersiowego odcinka kręgosłupa”
- Terapia manualna według standardów IFOMPT (10 modułów zakończone egzaminem)
- Stabilizacji szyjnego odcinka kręgosłupa i stawów skroniowo – żuchwowych
- Stabilność – niestabilność́. Stabilność́ centralna a stabilność́ stawów peryferyjnych
- Stabilność́ – niestabilność́. Kompensacyjne schematy ruchowe przy insuficencvji systemów stabilizujących
- Medical Taping Concept
- PNF – kurs podstawowy
- Kurs masażu sportowego
FIZJOTERAPEUTA
„Nie ma nic stałego, oprócz zmiany” – Heraklit z Efezu
Karolina ukończyła studia z fizjoterapii w 2005 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum. Bogate doświadczenie zawodowe zdobywała w przychodniach rehabilitacyjnych w sektorze państwowym i prywatnym, a także w Fundacji Aktywnej Rehabilitacji. Obecnie pracuje również w przedszkolu integracyjnym.
W swojej praktyce zajmuje się dziećmi i dorosłymi. Karolina na co dzień prowadzi terapie dla osób z neuralgiami, z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa, stawów obwodowych oraz głowy. Pracuje z pacjentami po urazach ortopedycznych oraz po zabiegach operacyjnych. Zajmuje się także rehabilitacją w onkologii.
Karolina ukończyła wiele szkoleń z zakresu m.in. terapii manualnej, igłoterapii suchej, PNF, manipulacji wisceralnej oraz drenażu limfatycznego. W codziennej pracy dąży do jak najszybszego powrotu pacjenta do maksymalnej możliwej sprawności, a terapie prowadzi z dużą dawką empatii i dobrego nastawienia.
Prywatnie miłośniczka książek oraz wędrówek w różnych okolicznościach przyrody.
FIZJOTERAPEUTA, TERAPEUTA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ
„Najważniejszym w pracy z pacjentem jest jego uśmiech.”
Jestem fizjoterapeutką, terapeutką integracji sensorycznej oraz autorką publikacji na temat pacjentów z łamliwością kości oraz zaburzeń integracji sensorycznej. Od 29 lat pracuję w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie. Zajmuję się rehabilitacją dzieci, młodzieży i osób dorosłych z zaburzeniami integracji sensorycznej oraz z problemami ortopedycznymi. Prowadzę również szkolenia zawodowe w studium medycznym w Krakowie.
W codziennej pracy z podopiecznymi wykorzystuję umiejętności i wiedzę zdobytą podczas licznych szkoleń z zakresu Integracji Sensorycznej. Są to m.in. kursy I i II stopnia według J. Ayres, Diagnoza i terapia Integracji Sensorycznej małego dziecka, Balance Taping Therapy – Moduł Podstawowy oraz kurs Thera-Band.
Do zobaczenia w gabinecie!
FIZJOTERAPEUTA
Romana jest absolwentką rehabilitacji ruchowej na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Ukończyła kurs specjalizacyjny I stopnia. W zawodzie fizjoterapeuty od ponad 30 lat. Pracowała w Maltańskim Centrum Pomocy Niepełnosprawnym Dzieciom i Ich Rodzinom, a obecnie pełni funkcję starszego asystenta w Oddziale Intensywnej Terapii i Patologii Noworodka Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu.
Na co dzień zajmuje się terapią najmłodszych – wcześniaków i noworodków. Podopiecznymi Romany są zarówno niemowlęta wymagające wspierania rozwoju, jak i dzieci z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym oraz zespołami genetycznymi.
Pracuje głównie metodą NDT-Bobath oraz metodą oceny wcześniaka i noworodka TIMP. Prowadzi również terapie wspierania oddechowego AFE.
Swoją codzienną pracę opiera na dobrej współpracy zarówno z dzieckiem, jak i jego rodzicami, którzy zawsze otrzymują dokładną informację na temat przebiegu terapii. Romana sprawia, że nawet ciężka praca, staje się dla jej podopiecznych dobrą zabawą.
FIZJOTERAPEUTA
Ukończyłem studia magisterskie z fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. W codziennej praktyce zajmuję się pacjentami w każdym wieku – od młodzieży po emerytów. Są to osoby zarówno aktywne sportowo, jak i prowadzące siedzący tryb życia. W gabinecie pomagam głównie pacjentom z dolegliwościami bólowymi i dysfunkcjami kręgosłupa, stawów obwodowych, po urazach oraz zabiegach operacyjnych, a wolny czas poświęcam szeroko pojętej rekreacji ruchowej bez względu na porę roku.
Na co dzień wykorzystuję umiejętności zdobyte podczas licznych kursów z zakresu terapii manualnej według standardów IFOMPT (szkoła Stanisława Legockiego) oraz według systemu niemieckiego.
Do zobaczenia w gabinecie!
FIZJOTERAPEUTA
Zawodowo fizjoterapeuta, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, a prywatnie mąż i dumny ojciec uwielbiający koszykówkę, w którą grałem przez ponad 20 lat. Szeroko pojęta aktywność fizyczna jest moją pasją, dlatego zajmuję się rehabilitacją ortopedyczną i sportową. Moimi pacjentami są głównie aktywne osoby w każdym wieku, uprawiające sport wyczynowy – najczęściej po urazach, z przeciążeniami aparatu ruchu, a także z dolegliwościami kręgosłupa oraz stawów obwodowych. W codziennej praktyce stawiam na dobrą komunikację z pacjentem. Poprzez odpowiednią edukację w zakresie profilaktyki, dążę do zaangażowania podopiecznych w pracę nad ich zdrowiem. Moim celem jest postępowanie oparte na dobrej współpracy specjalistów z różnych dziedzin, tak aby kompleksowo prowadzić terapię.
Na co dzień w gabinecie wykorzystuję terapię manualną wg standardów IFOMPT, szeroko pojętą aktywność ruchową oraz suche igłowanie.
Zapraszam do współpracy!
psychologia
uroginekolog
mgr
Barbara Forczek-Iwon
mgr
Magdalena Soszyńska
mgr
Sylwia Wcisło
FIZJOTERAPEUTA
Mam na imię Sylwia. Tytuł magistra uzyskałam na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Od kiedy pamiętam zawsze lubiłam pomagać innym, dlatego cieszę się, że mogę łączyć tę pasję z codzienną pracą w zawodzie fizjoterapeutki. Zajmuję się fizjoterapią uroginekologiczną i pracuję z kobietami. W gabinecie przyjmuję głównie pacjentki przygotowujące się do porodu oraz pomagam w powrocie do sprawności w czasie połogu. Prowadzę również terapie rozejścia mięśnia prostego brzucha, nietrzymania moczu, parć naglących, obniżenia narządów miednicy mniejszej, bolesnych miesiączek oraz innych dolegliwości bólowych w okolicy podbrzusza. Mam również kilkuletnie doświadczenie w pracy z osobami po urazach i kontuzjach sportowych oraz w rehabilitacji po operacjach ortopedycznych.
Zdrowie i dobrze działające ciało stanowią cel prowadzonych przeze mnie terapii. Każdy człowiek jest inny, więc staram się podchodzić do moich pacjentów indywidualnie. Jestem osobą komunikatywną i bardzo łatwo nawiązującą kontakty, a szczera rozmowa i budowanie dobrej relacji są dla mnie integralną częścią terapii
Chcę być jak najlepsza w tym co robię, dlatego chętnie i aktywnie uczestniczę w szkoleniach oraz kursach, podnosząc poziom swoich kwalifikacji. W swojej praktyce wykorzystuję głównie techniki terapii manualnej oraz narzędziowej.
Serdecznie zapraszam do współpracy!
Magdalena Soszyńska – mgr fizjoterapii, specjalizuje się w terapii uroginekologicznej
W pracy wykorzystuje elementy terapii wg szkoły niemieckiej.
Zajmuje się profilaktyką zaburzeń uroginekologicznych a także treningami mięśni dna miednicy u kobiet:
– po porodzie
– w okresie menopauzy
– z problemami nietrzymania moczu
– przy obniżonych narządach rodnych
– aktywnie uprawiających sport (w sytuacji nadmiernych obciążeń treningowych)
– po zabiegach ginekologicznych
– chcących utrzymać dobrą kondycję i sprawność intymnej części ciała.
KURSY I SZKOLENIA WYKORZYSTYWANE W TERAPII
Fizjoterapia w zaburzeniach funkcjonalnych dna miednicy i nietrzymaniu moczu – moduł I
Funkcjonalne badanie dna miednicy per vaginam i per rectum, zastosowanie biofeedbacku, elektroterapii – moduł II
Fizjoterapia w zaburzeniach funkcjonalnych dna miednicy i nietrzymaniu moczu – moduł III
Fizjoterapia w zaburzeniach funkcjonalnych dna miednicy i nietrzymaniu moczu – moduł IV
Metoda BeBo® w profilaktyce i terapii nietrzymania moczu u kobiet – moduł I
Metoda BeBo® w profilaktyce i terapii nietrzymania moczu u kobiet – moduł II
Metoda BeBo® w profilaktyce i terapii nietrzymania moczu u kobiet – moduł III
Nietrzymanie moczu i obniżenie narządów miednicy mniejszej, pessary i techniki operacyjne
Fizjoterapia dzieci z zaburzeniami układu anorektalnego i urogenitalnego
Zintegrowane techniki terapeutyczne na tkanki miękkie, punkty spustowe, ból i napięcie mięśniowe
EEG –Biofeedback (neurofeedback, biofeedback w rehabilitacji i inkontynencji),
Teoretyczne i praktyczne podstawy stymulacji funkcjonalnej ( FES ) oraz zastosowania powierzchniowej elektromiografii ( SEMG ) i EMG – biofeedback’u w terapii pacjentów z zaburzeniami aktywności mięśni szkieletowych oraz pacjentów z nietrzymaniem moczu
Diagnostyka różnicowa i terapia manualna w ujęciu osteopatycznym
(Moduł I: Kręgosłup lędźwiowy- miednica- biodro)
Podejście osteopatyczne w terapii dna miednicy
Pilastes podstawy
Pilates z piłkami
PNF -podstawowy
PNF – rozwijający
Dysbalans mięśniowy
Medical Taping
Barbara Forczek – mgr fizjoterapii, specjalizuje się w terapii uroginekologicznej
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. B. Czecha w Krakowie- kierunku fijzjoterapia. Członek Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego.
Certyfikowana terapeutka uroginekologiczna Physio Pelvica,
Certyfikowana terapeutka profilaktyki uroginekologicznej wg szwajcarskiej koncepcji Bebo®.
Praca z ludźmi przynosi mi ogromną satysfakcję, a sukcesy pacjentów sprawiają wielką radość i skutecznie motywują do dalszej pracy.
Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w różnych szkoleniach i konferencjach.
Aktywnie uprawiam turystykę górską.
Zajmuję się:
– rehabilitacją pacjentów po operacjach uroginekologicznych (zabiegi wykonywane przez powłoki brzuszne, zabiegi wykonywane przez kanał rodny, operacje jelita grubego, prostatektomia),
– rehabilitacją kobiet w okresie połogu w celu przyspieszenia regeneracji poporodowej,
– leczeniem zachowawczym w zakresie funkcjonalnych problemów miednicy mniejszej- inkontynecji (wysiłkowe nietrzymanie moczu, naglące nietrzymanie moczu, mieszana forma nietrzymania moczu, nietrzymanie moczu z przepełnienia pęcherza, nietrzymanie gazów i stolca), zaburzeń statyki narządów miednicy mniejszej (obniżenie przedniej ściany pochwy, obniżenie tylnej ściany pochwy, obniżenie macicy), zaburzeń wypróżniania, zaburzeń sfery seksualnej (ból podczas współżycia, dyspareunia, pochwica),
– profilaktyką zdrowia intymnego kobiety.
Kursy i szkolenia
Rehabilitacja uro-ginekologiczna wg standardów szwajcarskich; Mirosława Wiechetek
CAS (Certificate of Advanced Studies) in Pelvic Physiotherapy w Szwajcarii:
Rehabilitacja w nietrzymaniu moczu u kobiet Moduł I
Rehabilitacja w nietrzymaniu moczu u kobiet Moduł II
Funkcje i dysfunkcje defekacji
Ciąża, poród i połóg
Nietrzymanie moczu u mężczyzn
Metoda Bebo® w profilaktyce i terapii nietrzymania moczu; Judith Krucker,
Instruktor Bebo® Schweiz, Annetina Schmidheiny, Instruktor Bebo® Schweiz
BeBo® Kobieta Moduł I,
BeBo® Kobieta Moduł II,
BeBo® Kobieta Moduł III
Kurs zakończony egzaminem-certyfikowana terapeutka Metody Bebo®
BeBo® Mężczyzna Moduł I,
Physio Pelvica- Fizjoterapia w zaburzeniach funkcjonalnych miednicy; Almut Kowing,
Ulla Genscher, AG GGUP Niemiecki Związek Fizjoterapeutów
Moduł I: Fizjoterapia w zaburzeniach funkcjonalnych miednicy i nietrzymaniu moczu
Moduł II: Funkcjonalne badanie dna miednicy per rectum i per vaginam, zastosowanie
biofeedbacku i elektroterapii
Moduł III i IV: Fizjoterapia w zaburzeniach funkcjonalnych dna miednicy i inkontynencji-
kurs terapeutyczny I i II
Kurs zakończony egzaminem-certyfikowana terapeutka Physio Pelvica
Szkolenie wg Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego PTUG
Moduł I – Nietrzymanie moczu i stolca
Współczesne metody fizjoterapii z elementami osteopatii w ginekologii i położnictwie
Trening mięśni dna miednicy
Aktywność kobiet w ciąży
Diagnostyka różnicowa i terapia manualna w ujęciu osteopatycznym
Moduł I: Kręgosłup lędźwiowy- miednica- biodro
Instruktor Pilates Basic
Kinesiology taping A
dietetyka
dietetyk
mgr inż. Urszula Zwierczyk
dietetyk
mgr Anna Serwa
Cześć, jestem dietetykiem z pasji i zamiłowania. Ukończyłam studia pierwszego stopnia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Dalszą edukację kontynuowałam już na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum. Moje doświadczenie opiera się na dietetyce klinicznej oraz psychodietetyce. Z chęcią pomogę Ci obrać właściwy kierunek żywieniowy oraz pokażę, że zdrowa i zbilansowana dieta, wcale nie musi być trudna.
SPECJALIZACJA
- Dietetyk ogólny
- Dietetyk kliniczny
- Dietetyk sportowy
- Dietetyk dziecięcy
- Dietetyk kobiet ciężarnych
Ukończone kursy i szkolenia:
- Dietetyka sportowa
- Żywienie w chorobach tarczycy
- Nutrigenomika w praktyce dietetyka
Staże i Praktyki w gabinetach dietetycznych działających na terenie małopolski (Kraków, Nowy Sącz, Limanowa) oraz w Warszawie
Praktyki w szpitalach działających na terenie małopolski (Kraków, Limanowa)
Prowadzenie Dietetycznego Koła Naukowego
Udział w Konferencjach Naukowych oraz olimpiadach dietetycznych
administracja
Koordynator Centrum
Urszula Data
Monika Górka